KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898257
nr 1389 8257
Sidney Watts. Signerad. Olja på duk, 39x59cm, yttermått inklusive ram: 55x75cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:25:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr